Zpětná vazba k práci nás vždy potěší

8. 6. 2022

Rádi bychom se s Vámi podělili o zpětnou vazbu k návštěvě naší katedry, kterou jsme obdrželi ze Stojanova gymnázia na Velehradě. 🤩🤩🤩
Taková zpráva nás vždycky nesmírně potěší a ještě více "nakopne" k větší chuti do práce!🤓🙃👏
Co pěkného nám přišlo? Se svolením autorů zveřejňujeme👇 a ještě jednou za takovou krásnou reakci DĚKUJEME!🤩🤝💪
,,...děkujeme Vám osobně i kolektivu katedry za přijetí na PdF MU, kterého se nám dostalo 25.05.2022.
Jsme velmi vděčni za to, že jste přivítali hned dvě skupiny ruštinářů z našeho gymnázia, kteří tak měli možnost prožít celý výukový den na katedře ruského jazyka.
Když jsme si o návštěvě v Brně se žáky povídali, zjistili jsme, že měli velmi dobrý pocit z toho, že poměrně dobře rozuměli rodilým mluvčím, se kterými se dostali do kontaktu, ale také jsme si uvědomili, že pro dobrou komunikaci se musíme mnohem víc snažit rusky mluvit. Ukázalo se též, že i na vysoké škole jde o to se něčemu naučit, takže když s tím začneme už v prvním nebo ve druhém ročníku na střední, neprohloupíme.
Velký dojem na žáky udělalo prostředí fakulty, velmi se líbila vaše nová menza.
Budeme velmi rádi, pokud bude možno ve spolupráci pokračovat i nadále..."