Volba kandidáta na funkci děkanky/děkana PdF MU pro funkční období 2023-2027

13. 9. 2022

Jak jistě víte, dne 31. 1. 2023 uplyne funkční období děkana Pedagogické fakulty MU. V souvislosti s touto skutečností vyhlásil Akademický senát PdF MU Volbu kandidáta na funkci děkanky/děkana PdF MU pro funkční období 2023-2027.
Mezi kandidáty na funkci děkana/děkanky jsou:
🔘prorektorka pro záležitosti studentů a absolventů Masarykovy univerzity paní doc. PhDr. Mgr. Simona Koryčánková, Ph.D.
🔘proděkan pro výzkum a akademické záležitosti Pedagogické fakulty pan prof. PhDr. Tomáš Janík, Ph.D., M.Ed.
Dne 19. 9. 2022 proběhne od 16:00 hodin v posluchárně č. 50 veřejné představování kandidátů na funkci děkanky/děkana PdF MU .
Všechny novinky týkající se volby děkana/děkanky na PdF MU můžete sledovat na oficiálních stránkách PdF MU.