Pozvánka na Výzkumné symposium 2024

23. 4. 2024

Pozvánka na Symposium 2024

Halooo, halooo...je to sice až za měsíc, ale už si pište do diářů!🙃✍️📅 30.května se totiž uskuteční Výzkumné symposium pro rok 2024, a to od 13-16 hodin v RUV na PED MUNI

Na Symposiu vystoupí výzkumnice a výzkumníci z Pedagogické fakulty, kteří představí své výzkumné projekty zaměřující se na aplikovaný výzkum. Cílem akce je zvýšení povědomí o dílčích výzkumech a sdílení zkušeností napříč fakultou.

Akce bude probíhat prezenčně s možností připojení přes MS Teams. U prezenční účasti je nutné se registrovat.

Na symposiu bude také opět vystupovat i naše paní vedoucí - paní doktorka Anastasija Sokolova. Ta vystoupí s příspěvkem na téma "Slovotvorný analyzátor pro výuku češtiny pro cizince (SLAN) – první rok implementace".

Všechny podrobné informace naleznete v události na Facebooku
a také na webu PED MUNI.

A nebojte, my Vám to symposium ještě připomeneme!🙂😉🤓