Pozvánka na Open Day MUNI 2024

14. 10. 2024

OPEN DAY is coming!😁

Už tuto sobotu - 19.10. se na všechny zájemce bude těšit naše šikovná studentka Anička na již tradiční akci Open Day MUNI!🙃

Oč se jedná? 😎 Je to přece speciální den otevřených dveří, kdy se můžete přijít podívat na naši fakultu a pobavit se na oborovém jarmarku s naší studentkou!🙂 Anička Vám ráda sdělí všechny důležité informace o naší katedře.

Program jednotlivých fakult a možnost registrace naleznete ZDE

Registrace je bezplatná, ale pozor kapacita je omezená! Nezapomeňte se tedy zavčas registrovat.⏳

Událost naleznete např. i na Facebooku, můžete si tak přečíst všechny důležité informace.

Vše najdete také na webu Pedagogické fakulty MU.

Pokud máte nějaké konkrétní dotazy na naši katedru, nebojte se napsat přímo i nám (např. na Facebook KRJaL, využít můžete ale i kontakty na našem webu). 📧

V případě dotazů obecnějšího rázu se můžete obracet na uchazeci@muni.cz📨

Těšíme se na Vás!🙃