Pozvánka na konferenci Didaktika cizích jazyků: Současné výzvy pro kvalifikační růst i výuku na českých vysokých školách

11. 9. 2023

Pozvánka na konferenci Didaktika cizích jazyků: Současné výzvy pro kvalifikační růst i výuku na českých vysokých školách.

Cílem této konference je poskytnout vysokoškolským didaktičkám a didaktikům cizích jazyků příležitost pro diskusi (1) o současném stavu i výzvách pro nejbližší budoucnost v oblasti doktorských studijních programů, habilitačního řízení i řízení pro jmenování profesorem a (2) o obsahové náplni předmětu Didaktika cizího jazyka ve vysokoškolské přípravě budoucích učitelek a učitelů cizího jazyka včetně pedagogické praxe.

KDY?👉 14. září 2023

KDE? 👉 na Pedagogické fakultě
Masarykovy univerzity v Brně

V KOLIK? 👉od 9:30 hodin

Všechny podrobné informace jsou dostupné na webu fakulty.

Program přikládáme.