Open Day MUNI 2022 s KRJaL

12. 9. 2022

Open Day MUNI je po roce opět zpět a to rovnou v prezenční formě!

v sobotu 17. září 2022 se můžete této akce zúčastnit a objevit tak svoji vysněnou fakultu!

Na co se na Open Day MUNI můžete těšit? Je pro Vás připraveno povídání o studiu, zjistíte, jak a hlavně proč se přihlásit na „pajdák“, z jakých studijních programů a kombinací si u nás můžete vybrat nebo jak se po absolvování studia u nás uplatníte. Dozvíte se zajímavosti o průběhu praxí, které jsou nedílnou součástí studia, přiblížíme Vám také studium a stáže v zahraničí, které Vám otevřou brány k lepším možnostem.

Z KRJaL se na Vás bude těšit naše šikovná studentka Patricie N., která ráda zodpoví všechny dotazy týkající se studia u nás na katedře.

Program jednotlivých fakult a možnost registrace naleznete ZDE. Program Pedagogické fakulty je zveřejněn ZDE. Registrace je bezplatná, ale pozor kapacita je omezená! Nezapomeňte se tedy zavčas registrovat.

O Open Day MUNI se můžete dočíst i na Facebooku, kde je pro Vás připravena událost.

Pokud máte nějaké konkrétní dotazy na naši katedru, nebojte se napsat přímo nám (např. na Facebook KRJaL, využít můžete ale i kontakty na našem webu). V případě dotazů obecnějšího rázu se můžete obracet na uchazeci@muni.cz

Těšíme se na Vás!