Blíží se Open Day MUNI

19. 9. 2023

OPEN DAY is coming!😁
Už tuto sobotu - 23. 9. se na všechny zájemce bude těšit naše šikovná studentka Patricie na již tradiční akci Open Day MUNI!🙃
Oč se jedná? 😎 Je to přece speciální den otevřených dveří, kdy se můžete přijít podívat na naši fakultu a pobavit se na oborovém jarmarku s naší studentkou!🙂 Patricie Vám ráda sdělí všechny důležité informace o naší katedře.
Program jednotlivých fakult a možnost registrace naleznete ZDE.
Registrace je bezplatná, ale pozor kapacita je omezená! Nezapomeňte se tedy zavčas registrovat.⏳
O Open Day MUNI se můžete dočíst i na Facebooku, kde je pro Vás připravena událost.
Pokud máte nějaké konkrétní dotazy na naši katedru, nebojte se napsat přímo i nám (např. na Facebook KRJaL, využít můžete ale i kontakty na našem webu). 📧
V případě dotazů obecnějšího rázu se můžete obracet na uchazeci@muni.cz📨
Těšíme se na Vás!🙃
Open Day MUNI 2023